Namioty sferyczne wynajem

Organizując imprezę masową lub uroczystość w naturze nie zapomnij wynająć namiotu sferycznego który ozdobi Twoje święto i stworzy komfortowe warunki dla gości. Nasza firma oferuje namioty sferyczne wynajem, wszystkie prezentowane produkty charakteryzują się doskonałą jakością i efektownym designem, a cena wynajmu pozostaje przystępna.

Wynajem namiotu sferycznego: opłacalny i wygodny

Aby zorganizować imprezę w dowolnym formacie, bardziej opłaca się wynająć cały niezbędny sprzęt niż go kupić i ponieść dodatkowe koszty przechowywania i transportu.
Konstrukcje namiotów sferycznych na wynajem doskonale nadają się na:

 • Kemping.
 • Hotel.
 • Domek letniskowy.
 • Targi miejskie.
 • Bankiet.
 • Event.
 • Wystawę przemysłową.
 • Prezentacje produktów.
 • Promocje.
 • Imprezę firmową.
 • Wesela plenerowe.
 • Letnie kawiarnie i restauracje.

Szczególnie efektownie prezentuje się przezroczysty namiot sferyczny: elegancka kula może stać się stylową ozdobą ślubnej sesji zdjęciowej. W namiocie można łatwo zainstalować niezbędne meble i wyposażenie. Wynajem mebli, naczyń, tekstyliów i dekoracji zamieni przezroczysty namiot weselny w prawdziwą salę bankietową i oryginalne miejsce do rejestracji ślubu poza siedzibą Urzędu Stanu Cywilnego. Metalowa rama jest szybko montowana, a kopuła wykonana z przezroczystego, ale wytrzymałego materiału polimerowego który niezawodnie chroni przed niepogodą. Przezroczysty namiot w kształcie kopuły będzie widocznym punktem sprzedaży na targach, a podczas imprez okolicznościowych pomieści aneks kuchenny i zapasowy sprzęt.

Namioty sferyczne na wynajem

Aby wynająć namiot sferyczny, należy określić jego wielkość i złożyć zamówienie w firmie zajmującej się taką usługą lub prosto od producenta. Katalog pozycji wynajmu zawiera szeroką gamę nowoczesnych konstrukcji, każdy produkt opatrzony jest szczegółowym opisem oraz zdjęciami, dzięki czemu wybór odpowiedniego modelu nie jest trudny.

Zgodnie z umową najmu cały sprzęt jest dostarczany pod wskazany adres z wyprzedzeniem, a monterzy szybko i profesjonalnie zmontują konstrukcję. Aby Twoje święto były na wysokim poziomie i zapadło w pamięć gości, zamów również meble, tekstylia, sprzęt AGD, oświetlenie. Spektakularne oświetlenie kopuły nada jej romantycznego wyglądu i stworzy odpowiednią atmosferę. Nie trzeba kupować namiotu sferycznego wynajem jest korzystniejszą finansowo opcją.

Cena zamówienia konstrukcji namiotu sferycznego na wynajem jest zależna od średnicy konstrukcyjnej, przygotowanych materiałów, odległości terenu do montażu namiotu sferycznego. Dzięki tak szerokim możliwościom wynajem cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu klientów. Wynajem konstrukcji mobilnych pozwala w ciągu jednego dnia otworzyć przytulną letnią kawiarnię nad brzegiem jeziora, w obszarze chronionym lub w dowolnym innym miejscu, w którym nie można zbudować domu. Wynajęcie do tego namiotów będzie doskonałym rozwiązaniem. Usługa wynajmu rozwiązuje wszystkie problemy związane z dostawą, montażem i sprawdzeniem konstrukcji.

Co trzeba wiedzieć przed wynajęciem namiotu sferycznego?

Wynajem namiotu sferycznego odbywa się po opracowaniu i zatwierdzeniu projektu przyszłej konstrukcji. Im dłuższy okres wynajmu, tym mniej płacisz za wynajem dowolnych ruchomych konstrukcji sferycznych. Jest to bardzo wygodne w przypadku wydarzeń tymczasowych lub sezonowych, kiedy nie musisz kupować kopuły. Dzięki dużemu wyborowi produktów naszej firmy możesz wynająć namioty o dowolnych wymiarach. Ważne! Wynajem namiotów sferycznych jest znacznie bardziej ekonomiczny niż zakup podobnej kopuły. Osiągany jest oryginalny design i atrakcyjny wygląd i co istotne montaż nie wymaga pozwolenia na budowę.

Zobacz koniecznie:

Namioty sferyczne wynajmowane na letni wypoczynek – glamping

Namioty sferyczne wynajem
Namioty sferyczne wynajem

Glamping aktywnie nabiera rozpędu na całym świecie, stale powiększając armię swoich fanów. To szczególny format rekreacji dla tych, którzy chcą poczuć całkowitą jedność z naturą, ale nie są gotowi poświęcić komfortu. To rekreacja na świeżym powietrzu oznaczona jako luksus: zamiast namiotów i śpiworów, przytulne mieszkanie z miękkim łóżkiem, zamiast toalety pod drzewem i kąpieli w rzece, łazienka ze wszystkimi udogodnieniami. Coraz więcej osób wynajmuje namiot sferyczny lub korzysta z ośrodków wypoczynkowych które mają w swojej ofercie takie konstrukcje. Namioty sferyczne pod wynajem dostępne są w kilku opcjach: zapewniające idealne zaciemnienie, zupełnie przezroczysta kopuła lub przepuszczająca promienie słoneczne.

Uroczystości rodzinne i firmowe w namiocie sferycznym z wynajmu

   • Urodziny lub rocznica. Ostatnio bardzo modne stało się świętowanie rodzinnych świąt na łonie natury, zamiast dusznych kawiarenek. Nasza firma jest gotowa zaoferować namiot sferyczny do wynajęcia. Wypożyczenie tego sprzętu pozwoli celebrować uroczystość w przyjemnym otoczeniu, a my zajmiemy się jego montażem.
   • Imprezy firmowe w plenerze. Nic tak nie łączy zespołu jak wspólny wypoczynek. Można spędzić weekend, który pomoże zainspirować Twój zespół do osiągania nowych wyników i celów. Aby wszystko poszło na najwyższym poziomie, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. W razie potrzeby jesteśmy gotowi udostępnić kilka namiotów sferycznych do wynajęcia.

Współpracujemy z agencjami eventowymi, restauracjami i obiektami koncertowymi, zapewniając najlepszą obsługę i wsparcie przez cały okres eksploatacji kopuły. Jeśli chcesz otrzymać produkt wysokiej jakości, obsługę w europejskim stylu i poczuć radość z prowadzenia własnego, odnoszącego sukcesy biznesu, nie wahaj się z nami skontaktować. Jak długo trwa wynajem? Najczęściej dla klientów biznesowych od miesiąca do 3 miesięcy a podstawą najmu jest umowa.