Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumaczenia przysięgłe online są wymagane we wszystkich dziedzinach: nasze biura zajmują się tłumaczeniami przysięgłymi online, a naszą działalność charakteryzuje zestaw regulowanych narzędzi językowych. Używamy standardowych modeli do tworzenia fraz i specjalistycznego słownictwa oraz agresywnie używamy specjalnej terminologii i kombinacji specyficznych dla kraju. Aby złożyć u nas zamówienie online, możesz wysłać swoje dokumenty drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej i zapłacić online bez wychodzenia z domu.

Wysoki poziom obsługi tłumaczeń przysięgłych online

Podczas przetwarzania dokumentów ważne jest zachowanie integralności gramatycznej i treści oryginału, aby zapewnić zgodność tekstu z wymogami prawnymi.

Zadanie jest rozwiązywane etapami:

 • Identyfikacja typów plików.
 • Tworzenie podstawowe wersje tłumaczeń pisemnych.
 • Edytowane, aby dokładnie sprawdzić poprawność terminów i innych szczegółów tekstu.

Dokumenty tłumaczone są wyłącznie przez tłumaczy przysięgłych z dużym doświadczeniem. Przy realizacji każdego zlecenia, korzystając ze źródeł normatywnych, elektronicznych baz danych itp., nasze biuro tłumaczeń przysięgłych online wykona każde złożone zlecenie, przetłumaczy dokumenty osobiste, medyczne, prawne, techniczne itp.

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów biznesowych online

Jeśli parafraza jest w pełni akceptowalna w przypadku tekstów literackich czy artykułów popularnych, to w procesach biznesowych ważne jest nie tylko przekazanie całościowego znaczenia, ale także kompetentne i dokładne tłumaczenie każdej frazy bez zmieniania jej istoty. Pojedynczy błąd w tłumaczeniu może mieć poważne konsekwencje w przyszłości.

Tłumaczenia przysięgłe online
Tłumaczenia przysięgłe online

Nic dziwnego, że w internetowych tłumaczeniach przysięgłych z języka angielskiego zajmują się wyłącznie profesjonalni tłumacze z dużym doświadczeniem praktycznym. Nawet najlepsi tłumacze tekstów literackich lub eksperci od tłumaczeń technicznych nie potrafią prawidłowo poświadczyć dokumentów. Niedokładne tłumaczenie dokumentów biznesowych może skutkować grzywną lub karą, zakończeniem negocjacji lub odmową zawarcia umowy. Dlatego warto poszukać u nas profesjonalnego tłumacza przysięgłego.

Kiedy potrzebuję tłumaczenia przysięgłego? Nawet w przypadku udziału w przetargach zagranicznych konieczne jest wykazanie, że wszystkie dostarczone dokumenty są rzetelne i zgodne z prawem. W takim przypadku konieczne jest poświadczenie pieczęci tłumaczenia przysięgłego.

Tłumaczenia pisemne przysięgłe online

Tłumaczenie przysięgłe online ma ważność tekstu oryginalnego i jest akceptowane przez wszystkie polskie organy państwowe. Tożsamość tłumacza przysięgłego jest podobna do tożsamości notariusza, który samodzielnie poświadcza swoje tłumaczenie. Po wykonaniu tłumaczenia przysięgłego nie jest wymagana dodatkowa pieczątka. Koszt tłumaczenia uzależniony jest od rodzaju i stopnia skomplikowania dokumentu oraz ilości znaków ze spacjami i ustalany jest dla każdego dokumentu na podstawie konkretnego zapytania.

Profesjonaliści naszego biura tłumaczeń przysięgłych online przyjmują następujące zlecenia:

   • Dokumenty o charakterze osobistym: świadectwo szkolne, świadectwo pracy.
   • Dokumenty standardowe – tłumaczenia dokumentów urzędowych: paszporty, akty urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu, dyplomy itp.
   • Tłumaczenia prawne: regulaminy, umowy, akty, pełnomocnictwa, licencje, zezwolenia, wnioski, pozwy, skargi i inne dokumenty.
   • Dokumenty administracyjne i organizacyjne: umowy, kontrakty, regulaminy, instrukcje, regulaminy, wypisy, porozumienia.
   • Tłumaczenia medyczne: testy laboratoryjne, instrukcje użytkowania wyrobów medycznych itp.
   • Tłumaczenia techniczne: dokumenty techniczne, projektowe itp.
   • Dokumentacja wymagana do eksportu produktów do większości krajów na świecie.

W celu wstępnego obliczenia opłaty za tłumaczenie przysięgłe online można wysłać dokumenty pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza zamówienia online.

Specjalne tłumaczenia przysięgłe online

Tłumaczenie przysięgłe to dokument zawierający możliwie najdokładniejsze, możliwie dosłowne znaczenie tłumaczenia oryginalnego, którego zgodność potwierdza osoba upoważniona (tj. tłumaczenie przysięgłe). Tylko tacy eksperci mogą tłumaczyć odpowiednie dokumenty i treści. Jest certyfikowany przez polski rząd i wpisany do specjalnego rejestru.

Nie każdy tłumacz poradzi sobie z tekstami o wysoce wyspecjalizowanych obszarach zastosowań. Prawda jest taka, że ​​nie wystarczy poprawnie posługiwać się językiem, trzeba mieć dogłębną znajomość słownictwa zawodowego i głębokie zrozumienie branży. Dlatego słowniki nie pomogą tłumaczom dalekim od omawianego tematu.

W szczególny sposób zajmujemy się tłumaczeniem tekstów fachowych i dobieramy doświadczoną kadrę w oparciu o kwalifikacje zdobyte w różnych branżach. Nie może to jednak w żaden sposób wpłynąć na wynik naszej pracy: tekst jest starannie skoordynowany, aby stanowił spójny, wiarygodny materiał.

Nasi tłumacze są odpowiednio wykształceni i posiadają wieloletnie doświadczenie tłumaczeniowe w różnych dziedzinach. Każde tłumaczenie jest sprawdzane przez korektorów i odpowiada stylowi i celowi tłumaczenia. Autorzy tłumaczeń świadczący usługi tłumaczeń przysięgłych online posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę w danej dziedzinie.