Budujesz lub remontujesz? Sprawdź ceny na wyprzedażach płytek ceramicznych

Budujesz lub remontujesz? Sprawdź ceny na wyprzedażach płytek ceramicznych. – budowa domu, lub remont mieszkania pochłania niemałe koszty. Wyrównanie ścian i podłóg, zerwanie starych okładzin, nowe meble — to wszystko kosztuje. Można jednak sporo zaoszczędzić, nie tracąc przy tym nic na jakości wykończonych pomieszczeń. Sposobem na oszczędności jest zakup materiałów wykończeniowych na wyprzedaży płytek ceramicznych.

Markowe płytki za małe pieniądze

Wyprzedaż płytek ceramicznych jest nie lada gratką dla inwestorów wykańczających wnętrza. W cenie niższej o nawet kilkadziesiąt procent można nabyć płytki najbardziej znanych i cenionych na rynku producentów. Nawet jeśli remontujemy tylko jedno pomieszczenie, spora sumka może zostać w kieszeni. Pomyślmy, co w sytuacji, kiedy mamy do wykończenia cały dom? Kuchnia, łazienka, hol, kotłownia, pralnia, salon — to czasem nawet kilkaset metrów kwadratowych, przy czym każdy metr kwadratowy to koszt kilkudziesięciu złotych. Kupując płytki na wyprzedażach, można zaoszczędzić środki, które zostaną przeznaczone na lepszej klasy sprzęty kuchenne, czy wymarzoną wannę z hydromasażem. Z pewnością warto zaglądać na wyprzedaże płytek ceramicznych z jeszcze jednego powodu. Zapoznając się z asortymentem, z pewnością pojawią się wizje dotyczące aranżacji wnętrz. Po co przepłacać za kosztowne i ciężkie betonowe płyty, jeśli można skorzystać i wykończyć nowoczesne wnętrze lżejszymi i łatwiejszymi w montażu betonowymi płytkami ceramicznymi? Nie ma sensu inwestować w drogi parkiet, jeśli markowe drewnopodobne płytki ceramiczne z wyprzedaży będą tańsze i trwalsze, a co ważne — można pod nimi ułożyć ogrzewanie podłogowe.

Polecamy:

Końcówki serii — wyprzedaż płytek ceramicznych

Budujesz lub remontujesz? Sprawdź ceny na wyprzedażach płytek ceramicznych.
Budujesz lub remontujesz? Sprawdź ceny na wyprzedażach płytek ceramicznych

Końcówki serii, kolekcje z ubiegłego sezonu, lub nadwyżki produkcyjne to okazja, aby w dużo niższych cenach nabyć najmodniejsze płytki ceramiczne. Absolutnie w niczym nie odbiegają jakościowo od wymaganych norm, po prostu sklepy i hurtownie muszą zrobić miejsce na nowe kolekcje i dlatego wyprzedają towar. Towar z końcówek serii najczęściej występuje w niewielkiej ilości, jednak remontując niewielką łazienkę, czy kuchnię, z powodzeniem może wystarczyć ilość płytek oferowana na wyprzedaży. Na wyprzedaży płytek ceramicznych można znaleźć najmodniejsze kolekcje. Niezwykle modne płytki drewnopodobne kupione o kilkadziesiąt procent taniej mogą ozdobić nie tylko kuchnię i łazienkę, ale również salon, zachowując w ten sposób ciągłość aranżacyjną pomieszczeń. Planując wnętrza industrialne, minimalistyczne, bądź nowoczesne, wspomniane już płytki imitujące beton mogą stanowić nie tylko funkcjonalne wykończenie, ale również tło dla oryginalnej stylizacji. Najbardziej topowe kolekcje płytek kosztują naprawdę sporo. Korzystając z wyprzedaży płytek ceramicznych, nie rezygnujemy z wymarzonych stylizacji i nie poświęcamy niczego. Wręcz oszczędzamy gotówkę.

Gorszy gatunek? To nie problem

Na wyprzedażach płytek ceramicznych często oferowane są płytki w II gatunku. Oznacza to, że mogą posiadać delikatne odbarwienia lub plamy. Oczywiście remontując, stawiamy na jakość, jednak po co przepłacać kupując drogie płytki do pomieszczeń, w których ich wygląd tak naprawdę nie jest istotny? Pomieszczenia, które są reprezentacyjne takie jak salon, kuchnia, sypialnia, czy łazienka oczywiście powinny zostać urządzone nienagannie, ponieważ przyjmujemy tam gości. Jednak pralnia, suszarnia, kotłownia, garaż, wcale nie wymagają płytek wizualnie idealnych. Płytki drugiego gatunku zachowują wszystkie normy jakościowe, odbiegają od nich tylko i wyłącznie wizualnie. Mogąc oszczędzić na kolejnych wykończonych metrach, warto skorzystać z tej okazji.

Melanże są trendy

Warto zwrócić uwagę na końcówki serii, ponieważ często zdarza się sytuacja, że wystawiane są płytki jednej kolekcji, zbieżne wzorem lub kolorystyką, a odbiegające jednak nieco wyglądem jedna od drugiej. Można wtedy puścić wodze fantazji i wyobraźni i zaprojektować melanżową ściany w łazience, lub salonie. Będzie nie tylko trwałą okładziną, ale wręcz oryginalnym arcydziełem przyciągającym wzrok. Doskonałym przykładem są płytki wielkoformatowe imitujące beton, drewno, lub modny wzór marokański. Tworzenie wzorów z różnych płytek może zastąpić najpiękniejszy obraz na ścianie. Zabawa fakturą, barwami, tonacjami i wzorami może przynieść zaskakujące efekty. Należy nadmienić, że to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ płytki kupujemy z wyprzedaży. Wystarczy nieco kreatywności, aby stworzyć niesamowity nowoczesny melanż z płytek na ścianie, lub podłodze.

Płytki z wyprzedaży na ściany, schody i podłogi

Na wyprzedaży płytek ceramicznych kupimy wszystkie płytki, które potrzebne są do wykończenia domu, lub mieszkania. Gresy i terakoty na podłogi i schody, glazurę na ściany w opcji matowej, lub z połyskiem, a nawet uzupełniające całość dekory w zaskakująco niskich cenach to duża okazja także dla firm zajmujących się budową domów pod klucz. Warto zauważyć, że niekompletne paczki, lub płytki z niewielkimi uszkodzeniami sprzedawane są z reguły po indywidualnej wycenie. Z pewnością remontując, lub budując, warto skorzystać z wyprzedaży płytek ceramicznych.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl