Wyprawy pracowników sklepu QuattroCentto

Wspomnienia z Wilkasów

Wakacje – to czas, który wielu z nas wyczekuje przez cały rok z napięciem, marzeniami, czego nie będziemy w tym czasie robić oraz mnóstwem interesujących pomysłów na spędzenie tego czasu. Dlaczego zatem na swój urlop nie wybrać miejsca, które będzie zachwycało nas swoją przyrodą, ale przede wszystkim będzie też stanowiło nietypowy, ciekawy ośrodek wczasowy? Do takiego miejsca z pewnością należą Wilkasy.

Przede wszystkim Wilkasy nie są dużą miejscowością, choć sporą jak na wieś – liczą sobie tylko półtora tysiąca mieszkańców. Jednak liczba ta z roku na rok potrafi stworzyć nowe miejsca zakwaterowania – turystyka jest tutaj jednym z najważniejszych źródeł utrzymywania się wielu rodzin. Jest to jedną z przyczyn, dla których baza noclegowa jest systematycznie tutaj powiększana, ale na pewno nie jest jedyną. Nic dziwnego – okoliczności przyrody wyjątkowo sprzyjają spędzaniu wolnego czasu, zachęcają do tego nawet najbardziej opornych na korzystanie z ruchu i świeżego powietrza domatorów. Noclegi dla par tu to jedne z najbardziej gościnnych miejsc w okolicy, do tego cena również może usatysfakcjonować nawet tych, którzy posiadają przysłowiowego węża w kieszeni. Na wakacjach nie ma jednak co oszczędzać, bo to jedyny taki nasz czas w roku, w ciągu którego należy nam się prawdziwy wypoczynek i relaks.

Znane są zwłaszcza z możliwości uprawiania różnych ciekawych sportów wodnych. Ku zdziwieniu, aby skorzystać z takiej możliwości, nie musisz tak jak kiedyś potwierdzać, że umiesz pływać, ani spełniać szeregu warunków – to osoba ze specjalnymi uprawnieniami jest tutaj odpowiedzialna, by nic się nie stało, a jeśli czujesz się niepewnie – możesz zawsze skorzystać z kapoka. Jakby nie było, jest to dość ciekawym ułatwieniem umożliwiającym na początku przynajmniej wstępne zapoznanie się i posmakowanie tego sportu.

Wilkasy zdecydowanie łączą w sobie możliwość spędzenia aktywnego wypoczynku z prawdziwym relaksem w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Nic dziwnego, że wielu turystów chwali sobie to miejsce – można je polecić jako idealne do spędzenia czasu zwłaszcza przez pary. Romantyczne spacery, chwile tylko we dwoje to coś, co zdecydowanie pozwoli Wam umocnić Wasz związek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top